Методична робота

Три роки я була керівником районного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури, нині - його член (неодноразово виступала на засіданнях м/о з питань: "Робота з обдарованими учнями з української мови та літератури", "Диференційоване навчання на уроках української мови та літератури", "Результати ЗНО - успіхи та недоліки").
Я є членом районної школи педагогічної майстерності (готувала повідомлення про використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури).

Брала участь у проведенні семінару молодих учителів української мови та літератури (готувала виступ про використання матеріалів кабінету української мови та літератури для проведення уроків).

На одному із засідань "кущового" м/о вчителів української мови та літератури готувала (проводила) відкритий урок з української літератури у 8 класі з теми: "Театр "корифеїв". І Карпенко-Карий. П'єса "Сто тисяч". Зміст першої дії". 
Уже третій рік очолюю шкільне м/о вчителів суспільно-гуманітарного циклу.


Я є членом шкільного методичного об'єднання класних керівників (брала участь в обговоренні Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, готувала виступи :"Адаптація п'ятикласників", "Нацонально-патріотичне виховання, його цілі та завдання", "Робота з батьками учнів п'ятого класу"). 

Я є членом обласної та районної комісій по перевірці олімпіадних завдань і конкурсів  з української мови та літератури; екзаменатором по перевірці власних висловлювань учнів на ЗНО.

Немає коментарів:

Дописати коментар